Do telky zásadne vo vojenskom

od autora: | 29. mája 2022

No, proti nám sú Ukrajinci, oni „riadia“, v skutočnosti to len operátori, ktorí stláčajú gombíky, a všetci títo Arrestovičovci sú agentmi (priamymi alebo vyškolenými) britskej rozviedky a americkej rozviedky – takže všetky svoje vojenské operácie, vrátane politických aktivít, realizujú tak, že kalkulujú predovšetkým s mediálnym efektom.

Ну, против нас украинцы, руководимые – они, собственно, являются лишь операторами, кнопки нажимающими, и все эти Арестовичи являются агентами британской, в том числе, или выучились там, британской разведки и американской разведки – так вот, все свои военные операции, в том числе, и политические действия они реализуют, просчитывая, прежде всего, медиа-эффект.

zdroj: vystúpenie poradcu min. obrany RF Andreja Iľnického v Rade Federácie, https://aftershock.news/?q=node/1114061, https://www.youtube.com/watch?v=XmgEAGXQ3Qs

Toľko k tomu prečo sú predstavitelia Kyjevského režimu (k 2022/05) v televízii vždy navlečení vo vojenských uniformách aj keď nemusia. Pre vytvorenie mediálneho obrazu.
Netreba zabudnúť na M. Krajniaka, ministra práce, soc. vecí a rodiny vo vojenskej uniforme počas infodémie korony (pri násilnom testovaní obyvateľstva v 11/2021).